Hakkımızda

about-tree

Hürriyet Gazetecilik Matbaacılık A.Ş girişimi olan Boomads, 2011 yılında profesyonel medya şirketleri, bağımsız içerik üreticileri ve reklamcıları bir araya getirme vizyonu ile kurulmuştur.

Boomads, Türkiye’nin önde gelen markalarına ve ajanslarına yıllık influencer marketing stratejisi belirlemenin yanında güçlü raporlama sistemi ve sürekli geliştirdiği toollarıyla influencer marketing’e rasyonel bir bakış açısı ile yaklaşmaktadır. Influencer seçiminde ve kampanya süreçlerinde rasyonel verilerden ve geçmiş kampanya tecrübelerinden faydalanırken, markanızın ihtiyaçlarını anlar ve size özel çözümler getirir.

Sektörün en tecrübeli influencer marketing ekibine sahip olan Boomads, Demirören Medya’nın erişim gücü ile markalara 360 proje (gazete, TV, radyo dijital yansıma) üretme gücündedir.

Boomads, influencer marketing alanında başarılı kampanya yönetimi ve medya erişim gücü dışında; kurgu, prodüksiyon hizmetlerini de içinde barındıran anahtar teslim proje üretme kapasitesine sahip bir ajanstır.