Hakkımızda

about-tree
Bir Hürriyet A.Ş girişimi olan Boomads, 2011 yılında profesyonel medya şirketleri, bağımsız içerik üreticileri ve reklamcıları biraraya getirme vizyonu ile kurulmuştur.

Merkezi İstanbul Hürriyet Dünyası olan markanın Berlin Almanya’da da bir ofisi bulunmaktadır. Hürriyet ile beraber Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang’ı işletmektedir. Bumerang ağında 40.000’den fazla yayıncı bulunmaktadır.

2013 yılı Haziran ayında Almanya pazarına giren Boomads, Bild dijital işbirliği ile moda, güzellik, yeme-içme ve dizayn konularına odaklanan Almanya’nın en başarılı blog ağı Stylebook Blogstars’ı kurmuştur. Stylebook’a ek olarak, yine Almanya’da yurtiçi ve uluslararası seyahat konularında faaliyet gösteren Travelbook Blogstars ağını da işletmektedir. Bild dijital ile en son oluşturulan blog ağı 1530 Blog ise Alman futbolu üzerine faaliyet göstermektedir.

Boomads ayrıca Hollanda’da Telegraaf Media Groep ile yaşam ve moda konularına odaklanan “Blog Society” ağını işletmektedir.

Boomads Coca-Cola, Microsoft, Adidas ve Reckitt Benckiser gibi 100’den fazla dünya çapında faaliyet gösteren firma ile çalışmıştır. Boomads ağındaki yayıncılar 600,000’den fazla makale üretmiş ve 400’den fazla teklife katılmıştır.

Ağımız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.